Máte nějaké nápady, připomínky či návrhy, co bychom mohli udělat na akademii?

Tak bylo by fajn, kdyby mi někdo řekl, co si o tom myslí

Datum: 11.11.2017 | Vložil: Marek

Zatím se vyjádřila jen Týna, možná ještě někdo a to je vše. Byli by jste ochotní se do toho angažovat? Co si o tom myslíte? Co by jste na tom vylepšili?

Tak zatím jsem vymyslel toto:

Datum: 11.11.2017 | Vložil: Marek

1) Divadelní minihra Skříňka (neznáte - je to o tom, jak vypadnou dveře z pantů a dvě individua se je snaží dát zpět)


2) Divadelní hra Sněhurka (znáte - četl jsem vám ji v osmičce)


3) Filmové scény =přetočit některé slavné scény z filmů, jako King Kong (závěrečná scéna na Empire State Building), Titanic (scéna na přídi), intro z Bondovek, Dobyvatelé ztracené archy (ta klasická scéna útěku před obří koulí) atd.
Problém tkví ve finanční náročnosti, ale kdyby jsme se složili (každý by dal alespoň 50 kč), poté by to bylo realizovatelné.


4) Anatomické triky - šokovat publikum předvedením na živo různé anatomické triky (zlomení nohy, rozpůlení, prostřelení ruky, ubodání někoho...).

Jsou dvě varianty, jak to provést:
a) chaotické vystoupení (vystupující příjdou, předvedou a odejdou)
b) příběh (jakýkoliv, třeba naštvaný učitel přijde do třídy a znelíbí se mu žák - tak vytáhne brokovnici a prostřelí mu ruku)

Nemělo by to být moc herecky náročné - jen vyrobit protézy (zvládnul bych) a dostatečně vyvádět.


5) Skutečný příběh - natočit falešný dokument, který by ukazoval naši soudržnost.
Již jsem začal psát scénář. Je to o tom, jak s námi chodí do třídy kluk, který je od narození slepý. V devítce přijde některý ze šprtů a zjistí, že kdybychom napojili zrakový nerv na kameru, mohla by posloužit jako provizorní oko.

Provedeme operaci (spočívající v tom, že vezmeme lžíci na zmrzlinu, vydloubneme důlek, poté z něj vytáhneme koukající drát /jako nerv/ a napojíme ho na kabel ke kameře).

Operace úspěšná, všichni se radují a sál je dojat k slzám. Navíc by jsme ukázali, jak držíme pospolu, jak si dokážeme pomáhat a že jsme správná parta.

Přidat nový příspěvek