Co bychom měli na příštím žákovském parlamentu navrhnout? Za co se máme bíti jako lvi? To nám řekněte vy!

Mikuláš

Datum: 30.11.2017 | Vložil: Marek

Tak jsem se zase něco dozvěděl. Mohl jsem si všimnout, že v naší škole v uplynulých letech už dlouho nechodil Mikuláš. Ale teď mi kdosi řekl, že to ředitel zakázal. Z toho logicky vyplývá, že já chci protestovat. Už těch zákazů a omezování bylo dost!
Postupně si zapisuji, co přednesu na parlamentu. A Řeknu vám, už ten seznam začíná býti pěkně dlouhý...

Schránky důvěry

Datum: 17.11.2017 | Vložil: Marek

Kdysi v 5. třídě jsme měli učitelku, Hykovou. Já ji k smrti nenáviděl. Jednu dobu jsem od ní skoro každý den nosil poznámky. Řekl jsem si, že by ji měli vyhodit. Napsal jsem do schránky důvěry co a jak, a očekával jsem, co se bude dít. Namísto nějakého sezení s psycholožkou nebo panem ředitelem, si mě ještě ten den zavolala učitelka do kabinetu. Tu schránku vybírala Šmídová. Zavolala si mě, a asi na mě mluvila...to už si nepamatuji. Ale průšvih z toho nebyl. Teď s odstupem času si říkám, že vyhazov za protivnost je trochu moc, nicméně ten dopis tenkrát měl dojít na své místo a bez čtení.
Řeknu to panu řediteli, že by mělo být proti tomu nějaké opatření, ale předpokládám, že mi na to řekne, že neví. V tom případě všem na parlamentu oznámím, že by raději neměli používat schránku důvěry, protože by se jim to také mohlo vymstít.

První nápad

Datum: 17.10.2017 | Vložil: Marek

Zatím mám jasno v tom, že navrhneme rozdělení šaten na A a B

VÁŠ NÁZOR

Datum: 17.10.2017 | Vložil: Marek

Pokud máte jakékoli připomínky k současnému chodu školy, napište to sem. I pokud je nemáte, bylo by fajn nějak sem přispět, aby se to trochu rozjelo.

Přidat nový příspěvek